Bitcoin Forum Türkiye
Kurumlar Tarafından Coinbase'den Soğuk Depoya 11.800 Bitcoin Taşındı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Bitcoin Forum Türkiye (https://bitcoinforumtr.com)
+-- Forum: Bitcoin (BTC) (https://bitcoinforumtr.com/forum-bitcoin-btc)
+--- Forum: Projeler ve Haberler (https://bitcoinforumtr.com/forum-projeler-ve-haberler)
+--- Konu: Kurumlar Tarafından Coinbase'den Soğuk Depoya 11.800 Bitcoin Taşındı (/konu-kurumlar-tarafindan-coinbase-den-soguk-depoya-11-800-bitcoin-tasindi.html)Kurumlar Tarafından Coinbase'den Soğuk Depoya 11.800 Bitcoin Taşındı - admin - 05-02-2021

[Resim: x7410.jpg.pagespeed.ic.NAVP9H9Tmf.webp]
CryptoQuant ve Whale Alert tarafından sağlanan veriler, son on üç saat içinde bir kurumsal balinanın ABD merkezli büyük kripto borsası Coinbase'de 11.827 Bitcoin satın aldığını ve bunu bir soğuk hava deposu kasasına çektiğini gösteriyor.
Coinbase'den 670,9 milyon dolarlık BTC çekildi
Moskovski Capital CIO'su, kurumsal yatırımcıların Bitcoin stoklarını tutmaya devam ettiğini ve uzun vadeli tutmaya kararlı olduklarını gösteren bir CryptoQuant şemasını paylaştı.
Coinbase Pro'dan çekilen 11.827 Bitcoin, 670.995.053 $ 'a eşdeğerdir. İşlem, büyük kripto transferlerini izleyen Whale Alert hizmeti tarafından onaylandı .

[Resim: x7410_0.jpg.pagespeed.ic.PCCesaAYkR.webp]

Son zamanlarda, iki büyük bankacılık devi - Goldman Sachs ve JP Morgan - amiral gemisi kripto para birimini yüksek net değerli müşterilerine sunma planlarını açıkladılar.

Goldman Sachs, müşterinin net değerinin yüzde 2,5'inin Bitcoin'e yatırılmasına izin verecek. Bununla birlikte, JP Morgan analistleri, Ethereum'un muhtemelen Bitcoin'den daha iyi performans göstereceğini de tahmin ettiler.